Debaty Tischnerowskie XX : Katedra im. Erazma z Rotterdamu UW

Debaty Tischnerowskie XX

Opublikowano 22:22 - w kategorii Debaty Tischnerowskie | Komentarze są wyłączone

tischner_XX_plakat_b1_druk_maly

10 grudnia 2010 r. (piątek) o godz. 18.00 w sali. im. Adama Mickiewicza Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się XX Debata Tischnerowska pt. “Skuteczny konserwatyzm bez populizmu?”. Wprowadzenie wygłosi Karel Schwarzenberg, wicepremier Republiki Czeskiej. W dyskusji wezmą udział: Mirosława Grabowska, Joanna Kluzik Rostkowska, Tomasz Lis i Grzegorz Schetyna.

Organizatorzy Debaty: Uniwersytet Warszawski i Instytut Nauk o Człowieku z Wiednia. Partnerem Debat jest Narodowy Instytut Audiowizualny. Współorganizatorzy: Katedra im. Erazma z Rotterdamu UW, Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW.

Patronat medialny: Gazeta Wyborcza, Newsweek,TVN24, Onet.pl, Jedynka Polskie Radio, Dwutygodnik, Res Publica Nowa.

Debata jest organizowana w ramach przygotowań do Europejskiego Kongresu Kultury.

Transmisja online Debaty będzie dostępna na stronach www.nina.gov.pl oraz www.dwutygodnik.com