Debaty Tischnerowskie XVIII : Katedra im. Erazma z Rotterdamu UW

Debaty Tischnerowskie XVIII

Opublikowano 15:33 - w kategorii Debaty Tischnerowskie | Komentarze są wyłączone

18 lutego (czwartek) o godz. 18.00 odbędzie się XVIII Debata Tischnerowska pt. “Obama i nowy ład na świecie”. Wprowadzenie wygłosi James Hoge, redaktor naczelny Foreign Affairs. W dyskusji wezmą udział Włodzimierz Cimoszewicz, Radosław Sikorski i Aleksander Smolar. Debata organizowana jest przez Uniwersytet Warszawski i Instytut Nauk o Człowieku z Wiednia “przed Europejskim Kongresem Kultury”. Partnerem Debat jest Narodowy Instytut Audiowizualny.
Patronem medialnym jak zwykle będzie Gazeta Wyborcza, Newsweek, TVN24, Onet, Res Publica Nowa i Jedynka Polskie Radio.
Wkrótce na stronie pojawi się plakat zapowiadający debaty.

tischner_XVIII_plakat

Zobacz transmisję na żywo.

Get the Flash Player to see this player.

Transmisja dostępna również na stronach: www.nina.gov.pl oraz www.dwutygodnik.com